Υπάλληλοι Τηλεφωνικής Εξυπηρέτησης

Αθήνα

Πλήρης απασχόληση

Το ίδρυμα πληρωμών ARGO αναζητά υπαλλήλους τηλεφωνικού κέντρου για τα νέα του γραφεία (Άνδρου 1 και Πατησίων) στην Αθήνα.

Περιγραφή θέσης εργασίας

Διαχείριση εισερχομένων κλήσεων, chat και email με στόχο την ικανοποίηση των αιτημάτων πελατών και συνεργατών

Απαραίτητα προσόντα

  • Απολυτήριο λυκείου
  • Εξαιρετικές επικοινωνιακές δεξιότητες και πελατοκεντρική αντίληψη
  • Καλή γνώση αγγλικών
  • Καλή γνώση χρήσης υπολογιστή σε περιβάλλον Windows και MS Office
  • Υπευθυνότητα κατά τη διαχείριση ευαίσθητων πληροφοριών
  • Συνέπεια και επαγγελματισμός
  • Εργασιακή εμπειρία σε αντίστοιχη θέση θα συνεκτιμηθεί.

Προτεραιότητα θα δοθεί στους/στις υποψήφιους/υποψήφιες που πληρούν τις προδιαγραφές του ΟΑΕΔ (ηλικία έως 29 ετών και κατοχή κάρτας ανεργίας). Παρακαλούμε αν τηρείτε τις προδιαγραφές επισημάνετέ το.

Παροχές

  • Σύγχρονο, ευχάριστο και επαγγελματικό περιβάλλον εργασίας
  • Ανταγωνιστικές αποδοχές
  • Συνεχής εκπαίδευση
  • Δυνατότητα επαγγελματικής ανέλιξης

Κοινοποίηση

Αίτηση εκδήλωσης ενδιαφέροντος